Jakość Powietrza Gorzyce

Tutaj znajdziesz informacje na temat jakości powietrza w Gorzycach w czasie rzeczywistym. Nasz raport przedstawia aktualne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. W dodatku, oferujemy prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Gorzyce oraz dane historyczne. Dzięki naszym regularnym aktualizacjom możesz świadomie ocenić bieżący stan powietrza i podjąć odpowiednie działania w celu ochrony zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej, gdzie znajdziesz pełną gamę informacji na temat jakości powietrza w Gorzycach. Przejrzyj aktualne dane, sprawdź prognozy i dowiedz się więcej o wpływie zanieczyszczeń na Twoje zdrowie. Przyłącz się do nas, aby chronić naszą planetę i nasze zdrowie.


Stan Jakości Powietrza w Gorzycach dzisiaj

Aktualnie w Gorzycach jakość powietrza utrzymuje się na dobrym poziomie. Niskie stężenie pyłu oraz brak negatywnego wpływu ozonu na stacjach monitorujących świadczy o pozytywnej sytuacji dla mieszkańców i środowiska.

Smog Gorzyce (21.05.2024) - zalecenia

Aktualnie w Gorzycach jakość powietrza jest dziś dobra, co sprzyja wycieczkom rowerowym. To doskonały moment, by odkrywać miasto na dwóch kółkach. Ogranicz korzystanie z samochodu, by przyczynić się do utrzymania czystego powietrza. Ciesz się zdrowym stylem życia w harmonii z naturą.